Rugsėjo mėnesio darbai (3)

Beje, pamiršau visus pasveikinti su Naujaisiais metais.. Tai sveikinu dabar! Linkiu viso ko geriausio! ;D
O dabar apie rugsėjį... Gražus mėnuo buvo, saulėtas. Kaip ir šis pirmasis vėrinys. Pavadinau jį "Saulėtasis rugsėjis"..tiesiog neįmanoma buvo atsispirti tam lapų rudumui, nutviekstam saulės..


O čia mėnesio ilgumo darbas... :D Schema iš žurnalo "Karoliukai" (Rankdarbių kraitelės specialus leidimas). Labai įdomiai šis "Gvazdikas" žiūrisi, bet reikėjo paplušėt, kol viską sugrabaliojau. Pirmą kartą dirbau su žvejojimo valu. Geras daiktas, bet labai jau lankstosi.. ;D


Na ir paskutinis vėrinys "Tinklelis". Pirmą kartą bandžiau tinkliuko vėrimą. Labai patiko, labai lengva. Padariau šį vėrinį mamai, pati užsiprašė prie savo naujojo garderobo. ;D


Sutažo kulonas "Paskutinis vasaros spindulys"


Na, o apie šitą darbą galima ir plačiau papasakoti. Man jis labai patinka. Dariau jį paskutinę vasaros dieną, jau grįžusi po atostogų. Labai šauniai švietė saulė, buvo šilta... Kadangi rugsėjo pirmoji o su ja ir paskaitos buvo dar tik kitą dieną, tai nusprendžiau save palepinti ir ką nors susiūti iš sutažo. Dar tokį neblogą akmenėlį amazonitą turėjau, tai galvoju, kodėl gi ne.. ;D Pirmą kartą čia panaudojau tris juosteles iš karto, šiek tiek užtrukau, bet rezultatas buvo to vertas.

Apyrankės


Štai pora apyrankių. Pirmoji raudona daryta vasarą. Dideli raudoni čekiški kristalai - grupiokų dovanoti. Miela apyrankė, nesudėtinga, viso labo karoliukai ir troselis.

O štai antroji juodai baltai violetine - padaryta prieš Kalėdas, draugei dovanų. Tikiuosi bus nešiojama. ;D Irgi nieko komplikuoto - karoliukai, svarovskio kristaliukai, troselis. Gaila nuotrauka ne pati puikiausia, nes susikėliau viską iš brolio kompiuterio, niekas neredaguota, netvarkyta. Bet laiko tai nėra, tai geriau tegu bus taip, negu kad iš viso nebūtų. ;)

Kulonas "Žemė"


Vis dar bandau prisivyti rudens/žiemos darbus. Nesiplėsiu. Sutažo technika, akmens pavadinimo nebeprisimenu. ;D


Sagė "Mėnulis"


Dar vienas bandymas siuvinėti karoliukais. Nu man tiesiog nerealiai patinka tą daryti. Nieko čia ypatingo, karoliukai ir tiek, išskyrus pagrindinį sagės akcentą - sagą. Tai saga iš mano močiutės sagų dėžutės. Senovinė, net neįsivaizduoju, kada pirkta. ;D Esmė tame, kad ta sagų dėžutė man visada būdavo kažkoks nepaprastas daiktas...pamenu išpildavau visas sagas ant lovos ir žiūrinėdavau, ieškodavau vienodų, skirtingų, metalinių, stiklinių..... Žodžiu daug ten tų sagų buvo. ;D Ir daug dabar esu jų parsivežusi, taigi ateityje neabejotinai išvysit darbus, kur vietoj akmenų bus senos sagos iš močiutės sagų dėžutės.. ;)

Argi ne puiki mėlyna spalva?

Kulonas "Proskyna"

Tiek jau to, vadinsiu kulonu tą kabantį papuošalą ant kaklo. ;D
Turiu silpnybę akmenims. Kai pamačiau šitą puikų jaspį, tiesiog negalėjau išeit jo nenusipirkusi. Ir nieko čia nebepadarysi. Dabar vėl pasitaikė kitas akmuo, kurį, žinoma, nusipirkau. Kai bus laiko imsiuos.
O dabar pristatau vieną rimtesnių savo darbų tiek iš emocinės, tiek iš techninės pusės. Apsiūti akmenį buvo paprasta, o vat pagamint grandinėlę tai šiek tiek užtruko. Pirmą kartą bandžiau amerikietišką žgutą (spiralinis vėrimas). Patiko.
Išėjo toks rimtas, solidus aksesuaras. :)

Dar iš šono:














Na ir dar gražuolis akmuo iš arčiau: