Žiedas "Žalias"

Dar vienas žiedas į kolekciją. ;D Kažkaip vėl žalios spalvos. Hmm.. Na gal baigsis ta žalios tema. Pavadinimo net nežinau, nesugalvojau jokio. Gal ir nereikia.
Su šiuo žiedu buvo ir šiek tiek problemų, vis nepatiko man jis, kol dariau. Bet paskui kažkaip sugebėjau viską pasukt kitu kampu ir gavosi puikiai! ;D
Centre labai gražus aguoninis jaspis. Ir dar nepaprastai simpatiški čekiški rudai raudonai oranžiniai karoliukai. Vieni mano mėgstamiausių. ;)


Taipogi sugedo mano kompiuteris. Itin negerai, ypač kai dar liko 3 egzaminai, o puse paskaitų nuotraukų sukelta į kompiuterį. :(((

My new soutache ring. The title is "Green". Because it's green. I should stop using green. ;DD Definitely!

Žiedas "Žaibas"


Na va, dar vienas žiedukas išvydo dienos šviesą. Tiksliau nakties tamsybę ir žaibų pašvaistę... Dievinu griaustinį, žaibus ir audrą. O kaip tik tokia naktis užklupo Vilnių ketvirtadienio vakarą. Fantastika!!!
Grįžau namo apie 22.00 po puikaus filmo "Persijos princas: laiko smiltys", kuris žinoma buvo atpildas už nervus, ištampytus per patanatomijos egzaminą ir ruošimąsi jam. Mėgstu save palepinti jau kuo kuo, o filmais tai tikrai. ;D
Tai ką...grįžtu namo, baisiai puikiai žaibuoja, dunda griaustinis....tikra atgaiva sielai. Bet ir baisu šiek tiek, o jei kokį kabelį nutrenks. Tai ir nusprendžiau nei kompiuterio, nei televizoriaus nebejungt. Ką tada veikti? Tai aišku, kad pasutažinti! ;DD



Dabar aš jau tapau tikra žiedų gerbėja, nes daiktas super praktiškas: greitai pasigamina (šitam sugaišau vos 3 valandas), patogus nešioti, gerai atrodo. Šį kartą jau turėjau furnitūrą, tai vaizdas šiek tiek geresnis. ;D Šitą mažulį irgi įsimylėjau, jau trečia diena kaip negaliu nusiimti. ;DD



Tai štai kokia istorija. Gero savaitgalio visiems!



My new soutache ring "Lightning". I just adore this thing because it's so easy to make and takes only few hours. Great! I made this one during the biggest storm this summer (so far..), where lightning was all over the sky for the whole night. Just loved it... ;D

Žiedas "Driežiukas"


Valiooo!!!! Padariau pirmąjį savo sutažo žiedą! Nesitikėjau, kad taip greitai eisis ir taip gerai atrodys. Įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio šitą mažulį. ;DDD
Spalva labai primena man kokį nors žalią driežą, toks visas žalsvas, rusvas..
Žiauriai patiko man šitas žiedas, o tai reiškia tik viena - kad žiedų bus daugiau! O taip! ;D


Kadangi neturėjau spec. furnitūros, teko improvizuoti su karoliukais ir viela. Ir sakyčiau puikiai pavyko, išėjo toks visiems pirštams tinkantis universalus žiedas. ;D


Va taip atrodo ant piršto. Šiaip iš esmės čia matosi tikroji juostelių spalva. Kadangi fotografavau plieskiant saulei, o žiedas neguli, o stovi, tai niekaip neišėjo padaryt, kad nekristų šešėlis. Todėl pirmoj nuotraukoj spalvos tokios šiek tiek tamsesnės, nei yra iš tikrųjų.

Galima nešioti taip:


Arba taip. Arba kaip tik širdis geidžia, nes šitas žiedas yra nerealus! Jis tikras chameleonas! :DD


My first soutache ring! I'm so excited! Really like this green colour which reminds me of a tiny green-brownish lizard. ;DD This ring is also fantastic, as it can be placed on every finger in many positions and it always looks stunning! Oh..I will do a lot more rings, I can tell. ;D

Segė "Pavasario lietus"


Dar viena nedidukė segė. Šį kartą močiutei 75-tojo jubiliejaus proga. Kai ją dariau, už lango šitokia audra ūžavo, kokios tik pavarasį būna. ;D Aš jas šitaip mėgstu! Ir griaustinio buvo, ir ledukų. Fantastika. :)) Akmuo irgi pasitaikė toks pilkas, su "intarpais", kaip tie ledo gabaliukai ir visas audros dangus.
Močiutei patiko..


Another brooch, this time for my grandmother for her 75 birthday. A stormy evening that was, so here you are - the title "Spring rain". ;D

Komplektas "Tiramisu"


Nesuprantu, kuo man ta ruda spalva užkliuvo, kad vis ją naudoju.. :D:D:D
Nedidelis toks komplektėlis. Labai juo džiaugiuosi, nes seniai norėjau sau ką nors ant kaklo pasidaryti iš sutažo, bet vis kažkaip laiko pritrūkdavo. Dabar irgi trūksta, bet galima (ir būtina!) kokį kartą leist sau patinginiaut. ;D



Va taip atrodo "gyvai". :D Gal bus lengviau spręst apie dydį.


My newest work in soutache technique! I'm so excited! ;D I was thinking of making something for myself and finaly managed to do it! ;D

Auskarai "Bizonas"

O štai dar vienas atostoginio "nieko neveikimo" įrodymas. ;DD Kad jau nusipirkau pirmą kartą gyvenime tokios spalvos batus, tai turėjau kažką prie jų priderint/ sukurt. Tai pasigaminau auskarus. Labai mieli. Draugas pasakė, kad: "kokį čia dabar bizoną nudobei ir batus pasigaminai? ir dar auskarus iš to paties bizono irgi pasidarei?!?!?!" Labai prajuokino, tai todėl toks ir pavadinimas. ;DD
Akmenukas matomai saulės, tas toks sintetinis, visas blizgantis tviskantis..

And here are my new soutache earrings! Really like the sunny shining colors. ;))

Kulonas "Zulusė"

Su šventėmis!!! Na va, vėl veidukas. Mėgstu daryti veidukus. Šitas jau ilgokai stalčiuje užsigulėjo, tai ryšium su tuo, kad atostogos, ėmiau jį ir apiforminau. ;DD
Kas iš viso to išėjo matote patys. Vykusiai atitaikiau spalva prie savo tuo metu dar būsimų batų. ;D
Be to, pirmą kartą išbandžiau ndebele vėrimą. Labai patiko. Lyg kokią gyvatę pintum. ;DD


Here is my newest work with FIMO face. ;) It was quite long, since I made this, but only now I found some time to give it a look. ;D Besides, for the first time I tried the ndebele stitch. Really enjoyed it..