Sagė "Naktis vandenyne"


Gavau dovanų nuostabų agatą. Piešinys tarsi suskurtas sutažo technikai...toks vingiuojantis, banguojantis. Tiesiog privalėjau ką nors padaryti. O išėjo sagė. Gėlavandeniai upės perlai irgi labai tiko į kompaniją.
Žodžiu, patinka man šis darbelis, mielas toks. ;DD
Va, akmuo iš arčiau.


My new soutache brooch. Couldn't resist doing something with this gorgeous agate.

Žiedas be pavadinimo



Dar vienas žiedukas. Mano mažųjų akmenukų atsargos sparčiai mažėja. Šį kartą vėl naudojau puikų dėmėtąjį aguoninį jaspį. Toks puikus piešinys, o jau spalvos... ;)))

Auskarai "Red"



Atostogos į pabaigą... O dar taip norėtųsi pabimbinėti, ežere pamirkti.. ;DD
Tiek daug norėjau visko padaryti per vasarą, o ne kažin kas teišėjo. Na, bet reikia sudėti viską, ką sugebėjau sukurpti. Jau taip seniai blog'e bebuvau..visai apdulkėjo. ;DD

Kažkokie keisti auskarai išėjo.. Tokie visai paprasti. Bet kristaliukai labai gerai atrodo, taip blizga tviska. Linksmi tokie. ;DD

Komplektas "Čiobreliai"

O štai dar vienas sutažo komplektas. Tiksliau pirmas sutažo komplektas...toks nemažas: ir koljė, ir auskarai, ir žiedas.. ;D
Labai gražus akmuo pasitaikė, nors niekaip pavadinimo neprisimenu. Reikės paieškoti internete. ;DD

Va taip atrodo gyvai.. Visąlaik stebiuosi, kaip maloniai guli ant kaklo sutažo papuošalai..tokie minkšti ir lengvi.

Na ir galiausiai žiedas.

My new soutache necklase+earrings+ring. It's my first that big work, so I'm realy excited! ;DD

Auskarai "Winsor"

Na štai, dar vieni auskariukai. Labai norėjau išbandyti šitą žalią spalvą. Ir pavadinimas atitinkamas. Šitas atspalvis vadinasi winsor green.
Nieko įmantraus, centre juodi akrolo kabošonai. Taip pat čekiško stiklo kristalai.

Komplektas "Persijos princas"

Na ir karštis! Bet man visai patinka. Gerai, kad atostogos ir galima nieko neveikti. Nes neįsivaizduoju, kaip per tokį tvankumą būtų galima ką nors dirbti... Bet..kaip sakoma, šiluma kaulų nelaužo, taigi ir mėgaujuos kiek tai įmanoma.. ;D

Štai pabaigiau savo pirmąją siuvinėtą apyrankę. Dar auskarus pridėjau į kompaniją, kad būtų smagiau. ;D Mėgstu visas šias saulėtas spalvas. Labai puikūs bronzito akmenėliai centre. Be to, pagaliau sugebėjau įkomponuoti gintarą. Jau labai seniai norėjau ko nors su gintaru..

Pavadinimas tiesiog pats prašyte prašėsi išrenkamas būtent toks.. Aplinkui tvyrant tokiai kaitrai nejučiom prisiminiau neseniai matytą filmą "Persijos princas: Laiko smiltys".. Manau, koloritas puikiai atitinka, kaip ir pati nuotaika....ta dykuma, smėlis, kepinanti saulė, auksas, bronza ir ugnies liežuviai.... Smagus filmas buvo, gal reiktų dar kartą pažiūrėti?? ;D

My new and very first embroidered braclet! Yahoo! ;DD I also made a pair of earring to complete the picture. In the centre you can see an amazing bronzite stones. All the colours reminded me of a movie "Prince of Persia: the Sands of Time". It truly feels like an African desert....+30.C!!! ;D

Kulonas "Venice"


Na štai pagaliau ir vasara! Bent jau man, nes tik prieš savaitę baigėsi sesija. ;D O kadangi atsirado daugiau laisvo laiko, tai, manyčiau, ims rastis ir daugiau naujų darbų. Žadu grįžti prie karoliukų, nes jau šimtą metų nieko nesiuvinėjau ir nedariau. :// Bet sutažas....mano tikroji meilė.
Štai ir naujas kulonas. Man jis patinka, primena Venecijos kaukių karnavalą, net nežinau kodėl. ;DD

Kažkodėl jis man čia gavosi toks pakankamai ilgas, užsisvajojau turbūt per daug, darydama grandinėlę. ;DD Centre nuostabus dėmėtasis aguoninis jaspis. Taip pat juodojo agato lašas.

My new soutache pendant! I like it a lot. ;D And finally.....my summer vacation is on! Can't wait to do something from seed beads, though soutache will always be my number one.. ;D