Auskarai "Crystal"


Reikia sukelt pagaliau visas foto, o tai jau atsilieku nuo paskutinių darbų. ;D
Dar vieni ažūriniai auskariukai. Nusprendžiau, kad nuo šiol visi auskarai, kurie daryti iš sutažo ir neturi blogosios pusės (ir, be abejonės, persimato kiaurai) vadinsis ažūriniais. Nežinau ar kas nors iki manęs tai jau yra sugalvojęs, bet jei ne, tuomet užpatentuoju. ;DD
Auskarai šie man labai patinka, tokie nedidukai, su kalnų krištolu. Jau seniai norėjau panaudot skaldą auskarams. Taip pat dar čekiško stiklo kristalai.

Komplektas "Princas Antrasis"

Komplektas pagal užsakymą. Klientei patiko "Persijos Princas", tai pagaminau kažką panašaus.
Turiu pasakyti, kad kuo toliau, tuo labiau man patinka siuvinėjimas karoliukais. Daug laiko atima, bet procesas nepaprastai malonus, o rezultatas bet kokiu atveju džiugina. O jau kiek skirtingų faktūrų galima išgauti! ;D
Keletas fragmentų:



Na ir auskarai iš arčiau:
Another bead embroidery set. A client wanted something like "The Prince of Persia", so I made a familiar pieces. ;D And I do need to say, that bead embroidery is going to take a lot of my attention as it's a very pleasant and promising technique. ;D

Komplektas "Lagūna"


Oj, kaip aš čia seniai jau berašiau. Bet nieko nedarysi, mokslo metai prasidėjo...darbų ims mažėti ir mažėti. :(
Čia pirmas toks rimtesnis darbas. Pagal užsakymą. Žiedas darytas pagal schemą "Gvazdikas", vėriniui naudojau amerikietiškojo žguto (spiralinį) vėrimą. O auskarai siuvinėti. Labai patiko šviesiai mėlyni karoliukai su folija viduje..kažką jie turi tokio.. ;D
Ir dar labai man patiko, kad klientė norėjo užsegimo priekyje. Labai originalu, drąsu ir nekasdieniška!



A mixed technique set "Lagoon". For the necklase I used a spiral rope technique. The earrings are seed bead embroidered. ;D

Auskarai "Lyra"

Nežinau, kas čia atsitiko, bet užsinorėjo kažko ryškaus. Gal net šiek tiek per ryškūs auskarai išėjo. ;DD
Priminė man lyros formą, tai štai jums ir pavadinimas. ;DD

Sagė "Naktis vandenyne"


Gavau dovanų nuostabų agatą. Piešinys tarsi suskurtas sutažo technikai...toks vingiuojantis, banguojantis. Tiesiog privalėjau ką nors padaryti. O išėjo sagė. Gėlavandeniai upės perlai irgi labai tiko į kompaniją.
Žodžiu, patinka man šis darbelis, mielas toks. ;DD
Va, akmuo iš arčiau.


My new soutache brooch. Couldn't resist doing something with this gorgeous agate.

Žiedas be pavadinimo



Dar vienas žiedukas. Mano mažųjų akmenukų atsargos sparčiai mažėja. Šį kartą vėl naudojau puikų dėmėtąjį aguoninį jaspį. Toks puikus piešinys, o jau spalvos... ;)))

Auskarai "Red"



Atostogos į pabaigą... O dar taip norėtųsi pabimbinėti, ežere pamirkti.. ;DD
Tiek daug norėjau visko padaryti per vasarą, o ne kažin kas teišėjo. Na, bet reikia sudėti viską, ką sugebėjau sukurpti. Jau taip seniai blog'e bebuvau..visai apdulkėjo. ;DD

Kažkokie keisti auskarai išėjo.. Tokie visai paprasti. Bet kristaliukai labai gerai atrodo, taip blizga tviska. Linksmi tokie. ;DD