Sagė "Vyšnia šokolade"


Na ir štai - penktadienio vakaro prie televizoriaus rezultatas. ;D Miela tokia sagė, spalvų gama labai priminė vyšnias, aplietas šokoladu... Mmmm.... Kas čia man yra, vis su maistu susiję pavadinimai. Gal man reikėjo stot ne į mediciną, o į kulinariją..?? ;DD


Another soutache brooch! The colours reminded me cherries in the chocolate...mmm..tasty.. ;DD

Auskarai "Jūros arkliukas"


Na ir štai - naujausias mano darbas, dariau žiūrėdama "Kviečiu šokti". ;D Gal dėl to tokios spalvos ir formos. Norėjosi padaryti kažką įdomaus, manau, visai neblogai pavyko. ;D Forma priminė man jūros arkliukus, tai štai ir pavadinimas. ;D


O taip atrodo "gyvai" ausyse. Auskarai tikrai nemaži, bet tokie lengvi, praktiškai nesijaučia svorio. Gal dėl to taip mėgstu sutažą. ;D

My newest earrings! ;D Reminded me a sea horses and here you have a title. ;D Earrings are quite big, but so light you can barely feel their weight. ;D

Komplektas "Green Lantern"


Dar vienas siuvinėtas komplektukas. Šį kartą vėrinys ir auskarai. Žiauriai patiko siuvinėti. ;D Spalva, žinoma, netradicinė, bet užsižiūrėjau treilerius ir viename pamačiau fantastišką žalią miestą. Tai ir paėmiau motyvą. ;D


O dar labiau patiko daryti šią kabančią dalį. Ji tokia miela ir žaisminga, makaluojas į visas puses. ;DD

Another embroidered set. This time it's a necklase and earrings. Really enjoyed working. ;D And especialy enjoyed making this hanging piece, which is so funny and dangles so nicely. ;D

Mini-mukai ;D


Mažeikiuose radau labai fainus paskirstytojus, tiesiog negalėjau neįsigyti. O kadangi daug nešioju rudos spalvos, tai jie man buvo kaip tik! ;D

Na o čia skirtukas knygai. Vis smagiau bus skaityt tą medicinos mokslą. ;DD

Auskarai "Crystal"


Reikia sukelt pagaliau visas foto, o tai jau atsilieku nuo paskutinių darbų. ;D
Dar vieni ažūriniai auskariukai. Nusprendžiau, kad nuo šiol visi auskarai, kurie daryti iš sutažo ir neturi blogosios pusės (ir, be abejonės, persimato kiaurai) vadinsis ažūriniais. Nežinau ar kas nors iki manęs tai jau yra sugalvojęs, bet jei ne, tuomet užpatentuoju. ;DD
Auskarai šie man labai patinka, tokie nedidukai, su kalnų krištolu. Jau seniai norėjau panaudot skaldą auskarams. Taip pat dar čekiško stiklo kristalai.

Komplektas "Princas Antrasis"

Komplektas pagal užsakymą. Klientei patiko "Persijos Princas", tai pagaminau kažką panašaus.
Turiu pasakyti, kad kuo toliau, tuo labiau man patinka siuvinėjimas karoliukais. Daug laiko atima, bet procesas nepaprastai malonus, o rezultatas bet kokiu atveju džiugina. O jau kiek skirtingų faktūrų galima išgauti! ;D
Keletas fragmentų:



Na ir auskarai iš arčiau:
Another bead embroidery set. A client wanted something like "The Prince of Persia", so I made a familiar pieces. ;D And I do need to say, that bead embroidery is going to take a lot of my attention as it's a very pleasant and promising technique. ;D

Komplektas "Lagūna"


Oj, kaip aš čia seniai jau berašiau. Bet nieko nedarysi, mokslo metai prasidėjo...darbų ims mažėti ir mažėti. :(
Čia pirmas toks rimtesnis darbas. Pagal užsakymą. Žiedas darytas pagal schemą "Gvazdikas", vėriniui naudojau amerikietiškojo žguto (spiralinį) vėrimą. O auskarai siuvinėti. Labai patiko šviesiai mėlyni karoliukai su folija viduje..kažką jie turi tokio.. ;D
Ir dar labai man patiko, kad klientė norėjo užsegimo priekyje. Labai originalu, drąsu ir nekasdieniška!



A mixed technique set "Lagoon". For the necklase I used a spiral rope technique. The earrings are seed bead embroidered. ;D