
Na ir štai - penktadienio vakaro prie televizoriaus rezultatas. ;D Miela tokia sagė, spalvų gama labai priminė vyšnias, aplietas šokoladu... Mmmm.... Kas čia man yra, vis su maistu susiję pavadinimai. Gal man reikėjo stot ne į mediciną, o į kulinariją..?? ;DD

Another soutache brooch! The colours reminded me cherries in the chocolate...mmm..tasty.. ;DD

















