Praeitų metų liepos mėnesio darbai. Vejuosi, kol ne vėlu. ;D
Trumpai: laikroduko segė - man! Visi kiti darbeliai - dovanos ir atsidėkojimai išties puikiems žmonėms. To be continued... ;D
Su Naujaisiais 2012 Metais!!! ;D

Nemanykit, kad pamiršau savo Karoliukų Barą. Čia kol kas vienintelis man priklausantis baras. ;D Naujųjų Metų proga įdedu kristališkai baltą, žiemos šalčiu ir sniego nuojauta alsuojantį pakabuką (sukurtas, beje, liepos mėnesį ;D ), kad nors svajonėse aplankytų mus tikra žiema. Šiandieninė nulyta žiema manęs visiškai netenkina, ką jau kalbėti apie Kalėdas, kurios išvis buvo žole pagražintos. :(
Taigi, greit prisėsiu rimtai ir sukelsiu daugybę foto, nes jau yra ir naujų darbų, viską norisi parodyti, bet laiko vis nėra.
Please don't think that I forgot about my Bead's Bar. ;D It's so far the only Bar I own. ;DD To celebrate New Year I put on this crystal white snowy and icy pendant (made on July by the way ;DD ) to remind us about winter, which so far didn't come here in Lithuania on it's true beauty and power. :( Very sad not to have snow on Christmas..
And please stay tuned as a whole bunch of new photos (of older works of course) are comming soon! ;D
Pelėsiais ir kerpėm apaugus aukštai.......Trakų štai garbinga pilis...
Cha! Panašiai ir mano blog'as atrodo, šiek tiek kerpėm apaugęs ar jei švelniau norisi, - STORU dulkių sluoksniu nuklotas. ;D
Pats metas tas dulkes nuvalyt ir naujų (senų) darbų parodyti. ;DD
Auskarai "Irisas"

Vestuvinis komplektas "Jūra danguje"

Auskarai "Karibų smėlis" - dovana swap'o žaidime.
Na ir galiausiai pakabukas "Kokonas". Sudėtinga kažkaip su pavadinimu buvo, bet jau tiek to. ;D

Na va, sąžinę šiek tiek nuraminau, dabar tikiuosi jau taip ilgai savo tinklaraštėlio neapleisti. ;D
Pats metas tas dulkes nuvalyt ir naujų (senų) darbų parodyti. ;DD
Auskarai "Irisas"

Vestuvinis komplektas "Jūra danguje"

Auskarai "Karibų smėlis" - dovana swap'o žaidime.

Na va, sąžinę šiek tiek nuraminau, dabar tikiuosi jau taip ilgai savo tinklaraštėlio neapleisti. ;D
Bijūnų kolekcija
Gerą vakarą visiems!
Pradėsiu liepos mėnesio apžvalgą nuo bijūnų. Viename žurnale buvo pamokėlė, kaip pasigaminti gėles iš organzos, tai ir pabandžiau. Rezultatas man buvo panašiausias į bijūną, tai taip ir pavadinau. Keli darbeliai skirtingų spalvų ir siuvinėjimo karoliukais atžvilgiu. Kažkaip kompoziciškai išdėstyti įdomiau kol kas nepavyko. ;D
Tikiuos ir ateity padaryti dar darbų bijūnų tema, nors gėlyčių darymas atima itin daug laiko. Tam jau reikia rimto nusiteikimo. ;DD
Gegužė ir birželis
Sveiki visi, kas žiūrinėja mano blog'ą!
Skubu, kol atostogos, prisivyti paskutinius darbus, taigi nusiteikit ilgiems pranešimams su daug foto. ;D
Sukeliu kitus gegužės mėnesio darbus bei tuos vos du birželio mėnesio darbelius. Nieko nepadarysi, žiauriai įtempta sesija buvo, ne rankdarbiai galvoj.
Trumpai apie darbus. Viršuje matote auskariukus, ramūs, paprastučiai, kiekvienam vis ką nors primenantys.
O čia matot swap'o dovaną - komplektas šauniai panelei. ;D
O čia jau save palepinau. Pakabukas "Luna", kitaip sakant - mėnulio deivė. Vienas draugas iš Lenkijos dovanų parvežė labai įdomų violetinį akmenį, tai radau pagaliau jam pritaikymą. ;D Labai mielas pakabukas, jau įsitikinau, kad puikiai nešiojasi. ;D
Na ir paskutiniams auskarams pabandžiau panaudoti kutus. Gavosi įdomus ir netradiciškas variantas. Manau, greitu laiku atsiras ir daugiau auskarų su kutais šiems į kompaniją. ;D
Tai tokia tat buvo sesija. O štai dabar tai tikrai nusiteikit skaityti, nes per liepą pagaminau 11 darbų ( ir čia vadinasi vasaros praktika Santariškėse ;D ), kurių, įtariu, tikrai nesugebėsiu sugrūsti į vieną post'ą. Na, pagyvensim pamatysim.. ;) Gero vakaro!
A quick update to my May and June works. It was a realy hard month - the exam session. No time to play with beads and braids. ;D But July was a lot easier and much more productive....so...to be continued.... ;D
Komplektas "Tėjos sapnas"

Ojėėėj, kaip seniai čia bebuvau užsukusi. Vis ruošiausi ruošiausi ir vis patingėjdavau. Labai norėjau plačiau aprašyti šį komplektą ir, berods, pagaliau susikaupiau. ;D
Taigi, siuvinėtas karoliukais komplektas. Dariau jį konkursui "Mano spalvota fantazija", vykusiame forume www.darbstuoliukes.forumup.lt. Konkurso pagrindinė sąlyga buvo panaudoti ne mažiau kaip dvi spalvas. Na, tai leidau sau šiek tiek paeksperimentuoti ir nežaboti fantazijos. Spalvų derinys išėjo kiek netikėtas, bet tikrai pavasariškas, linksmas ir gaivus. ;D

O dėl konkurso, tai mano komplektas užėmė pirmąją vietą. Tuo be galo džiaugiausi, kaip džiaugiuosi ir savo dovana už prizinę vietą. ;D

All non-lithuanian readers (ir tie, kas nori plačiau dar apžiūrėti komplektą) can read about this bead embroidery set here:
http://www.beadersshowcase.com/profiles/blogs/bead-embroidery-set-the-dream
Apyrankių bumas
Ir vėl apleidau savo blog'ą. Tai iškart ateinu su pasakojimais. ;D Kai jau padariau tą pirmąją apyrankę, tai ir prasidėjo... O tos apyrankės, pasirodo, visai nebaisios. Ir netgi labai smagu jas daryti. Jau po truputį miklinu ranką. Štai dar viena viršuje - "Lilac blue". Nedidelė, bet linksma. ;D
O čia seges prisiminus.... "Oranžinė svajonė". Bus dovana gimtadienio proga. Labai man akmuo patinka, piešinys puikus.... man tai matosi ten nei tai jūros krantas, nei tai horinzontas. ;)
Na ir užbaigsiu šį kartą paskutine apyranke. Dar vienas darymo būdas, kuris man turbūt kol kas labiausiai patiko. ;D Čia mama užsiprašė draugei gimtadienio dovanos. Jau dabar ne tik kad aš dovanų nebeperku, bet ir mama įsigudrino irgi nebepirkt. ;DDD Ilgai gaminau šią apyrankę, rezultatais buvo visi laaabai patenkinti. ;D Pavadinimas - mamos draugės garbei - "Dalia". ;D
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)




