Vis dar bandau prisivyti rudens/žiemos darbus. Nesiplėsiu. Sutažo technika, akmens pavadinimo nebeprisimenu. ;D
Kulonas "Žemė"
Vis dar bandau prisivyti rudens/žiemos darbus. Nesiplėsiu. Sutažo technika, akmens pavadinimo nebeprisimenu. ;D
Sagė "Mėnulis"
Dar vienas bandymas siuvinėti karoliukais. Nu man tiesiog nerealiai patinka tą daryti. Nieko čia ypatingo, karoliukai ir tiek, išskyrus pagrindinį sagės akcentą - sagą. Tai saga iš mano močiutės sagų dėžutės. Senovinė, net neįsivaizduoju, kada pirkta. ;D Esmė tame, kad ta sagų dėžutė man visada būdavo kažkoks nepaprastas daiktas...pamenu išpildavau visas sagas ant lovos ir žiūrinėdavau, ieškodavau vienodų, skirtingų, metalinių, stiklinių..... Žodžiu daug ten tų sagų buvo. ;D Ir daug dabar esu jų parsivežusi, taigi ateityje neabejotinai išvysit darbus, kur vietoj akmenų bus senos sagos iš močiutės sagų dėžutės.. ;)
Kulonas "Proskyna"
Turiu silpnybę akmenims. Kai pamačiau šitą puikų jaspį, tiesiog negalėjau išeit jo nenusipirkusi. Ir nieko čia nebepadarysi. Dabar vėl pasitaikė kitas akmuo, kurį, žinoma, nusipirkau. Kai bus laiko imsiuos.
O dabar pristatau vieną rimtesnių savo darbų tiek iš emocinės, tiek iš techninės pusės. Apsiūti akmenį buvo paprasta, o vat pagamint grandinėlę tai šiek tiek užtruko. Pirmą kartą bandžiau amerikietišką žgutą (spiralinis vėrimas). Patiko.
Išėjo toks rimtas, solidus aksesuaras. :)
Na ir dar gražuolis akmuo iš arčiau:
Sagės "Mažoji"
Ir štai vieną dieną sužinau, kad išėjo lietuviškas spec. rankdarbių žurnalo numeris apie karoliukus. Na kaip gi aš dabar jo nenusipirksiu?! Aišku, kad nusipirkau. :D Nelabai kas ten idomaus buvo. Bet visgi keletą įdomių schemų pavyko rasti.
Labai lengva schemutė, sagė gatava jau po valandos praktiškai. Neskaitant laiko odos ir užsegimo glijavimui ir krašto apsiuvimo karoliukais. ;) Užtat gerai atrodo.
Pirmasis bandymas buvo grynai bandymas. Rezultatu likau patenkinta ir padovanojau sagę kartu su "Ultraviolet" tai pačiai draugei gimtadienio proga.

O štai antroji sagė ta pačia schema ir technika, tik kitom spalvom ir kitai draugei gimtadienio proga. Kaip džiaugiuosi, kai žmonės nurodo savo mėgstamiausias spalvas ir formas.... Tai nepaprastai palengvina darbą! ;D
Labai lengva schemutė, sagė gatava jau po valandos praktiškai. Neskaitant laiko odos ir užsegimo glijavimui ir krašto apsiuvimo karoliukais. ;) Užtat gerai atrodo.
Pirmasis bandymas buvo grynai bandymas. Rezultatu likau patenkinta ir padovanojau sagę kartu su "Ultraviolet" tai pačiai draugei gimtadienio proga.
O štai antroji sagė ta pačia schema ir technika, tik kitom spalvom ir kitai draugei gimtadienio proga. Kaip džiaugiuosi, kai žmonės nurodo savo mėgstamiausias spalvas ir formas.... Tai nepaprastai palengvina darbą! ;D
Sagė "Klevo lapas"
Ech....nėra nieko nuostabesnio už saulėtą dieną....
Manau ši sagė tokiai dienai kaip tik! Ir nors lapai nuo medžių jau beveik visur nukrito, kodėl neprisiminus tų puikių spalvų, kuriomis gamta pasidabina tik atėjus rudeniui..
Beje, šią sagę padariau liepos viduryje, tačiau su ta intensija, jog atėjus rudeniui pasipuošiu.. Spėkit, ar pasipuošiau? Aišku, kad ne. :D Kažkaip gaila, kad seniau padaryti darbai ima užsigulėti dėžutėje. Bet nieko. Kiekvienas aksesuaras anksčiau ar vėliau sulauks savo žvaigždžių valandos. O kadangi ši sagė buvo pirmasis mano bandymas siuvinėti karoliukais, tai ji man be galo miela ir brangi. Lygiai kaip ir spalvinga bei linksma - tokia, kaip ši diena! ;)
"Saulėtas apelsinas"
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)



