Žiedas "Driežiukas"


Valiooo!!!! Padariau pirmąjį savo sutažo žiedą! Nesitikėjau, kad taip greitai eisis ir taip gerai atrodys. Įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio šitą mažulį. ;DDD
Spalva labai primena man kokį nors žalią driežą, toks visas žalsvas, rusvas..
Žiauriai patiko man šitas žiedas, o tai reiškia tik viena - kad žiedų bus daugiau! O taip! ;D


Kadangi neturėjau spec. furnitūros, teko improvizuoti su karoliukais ir viela. Ir sakyčiau puikiai pavyko, išėjo toks visiems pirštams tinkantis universalus žiedas. ;D


Va taip atrodo ant piršto. Šiaip iš esmės čia matosi tikroji juostelių spalva. Kadangi fotografavau plieskiant saulei, o žiedas neguli, o stovi, tai niekaip neišėjo padaryt, kad nekristų šešėlis. Todėl pirmoj nuotraukoj spalvos tokios šiek tiek tamsesnės, nei yra iš tikrųjų.

Galima nešioti taip:


Arba taip. Arba kaip tik širdis geidžia, nes šitas žiedas yra nerealus! Jis tikras chameleonas! :DD


My first soutache ring! I'm so excited! Really like this green colour which reminds me of a tiny green-brownish lizard. ;DD This ring is also fantastic, as it can be placed on every finger in many positions and it always looks stunning! Oh..I will do a lot more rings, I can tell. ;D

Segė "Pavasario lietus"


Dar viena nedidukė segė. Šį kartą močiutei 75-tojo jubiliejaus proga. Kai ją dariau, už lango šitokia audra ūžavo, kokios tik pavarasį būna. ;D Aš jas šitaip mėgstu! Ir griaustinio buvo, ir ledukų. Fantastika. :)) Akmuo irgi pasitaikė toks pilkas, su "intarpais", kaip tie ledo gabaliukai ir visas audros dangus.
Močiutei patiko..


Another brooch, this time for my grandmother for her 75 birthday. A stormy evening that was, so here you are - the title "Spring rain". ;D

Komplektas "Tiramisu"


Nesuprantu, kuo man ta ruda spalva užkliuvo, kad vis ją naudoju.. :D:D:D
Nedidelis toks komplektėlis. Labai juo džiaugiuosi, nes seniai norėjau sau ką nors ant kaklo pasidaryti iš sutažo, bet vis kažkaip laiko pritrūkdavo. Dabar irgi trūksta, bet galima (ir būtina!) kokį kartą leist sau patinginiaut. ;D



Va taip atrodo "gyvai". :D Gal bus lengviau spręst apie dydį.


My newest work in soutache technique! I'm so excited! ;D I was thinking of making something for myself and finaly managed to do it! ;D

Auskarai "Bizonas"

O štai dar vienas atostoginio "nieko neveikimo" įrodymas. ;DD Kad jau nusipirkau pirmą kartą gyvenime tokios spalvos batus, tai turėjau kažką prie jų priderint/ sukurt. Tai pasigaminau auskarus. Labai mieli. Draugas pasakė, kad: "kokį čia dabar bizoną nudobei ir batus pasigaminai? ir dar auskarus iš to paties bizono irgi pasidarei?!?!?!" Labai prajuokino, tai todėl toks ir pavadinimas. ;DD
Akmenukas matomai saulės, tas toks sintetinis, visas blizgantis tviskantis..

And here are my new soutache earrings! Really like the sunny shining colors. ;))

Kulonas "Zulusė"

Su šventėmis!!! Na va, vėl veidukas. Mėgstu daryti veidukus. Šitas jau ilgokai stalčiuje užsigulėjo, tai ryšium su tuo, kad atostogos, ėmiau jį ir apiforminau. ;DD
Kas iš viso to išėjo matote patys. Vykusiai atitaikiau spalva prie savo tuo metu dar būsimų batų. ;D
Be to, pirmą kartą išbandžiau ndebele vėrimą. Labai patiko. Lyg kokią gyvatę pintum. ;DD


Here is my newest work with FIMO face. ;) It was quite long, since I made this, but only now I found some time to give it a look. ;D Besides, for the first time I tried the ndebele stitch. Really enjoyed it..

Auskarai "Cream Pearls"

Valio!!!! Pagaliau galiu įkelti naują darbą savo laiku!! Ir nieko nebereikės pasivyti ir atidėlioti! ;D
Na ką, naujas darbas. Mokslai spaudžia, tai visai nėra laiko užsiėminėt rankdarbiais. Seniai jau kažką bedariau... Hm..
Tai va, auskarai auskariukai. Sunkiai ėjosi su pavadinimu. Bet kažkas visada vis tiek išeina.
Auskarai gavosi tokie neįprasti, bet, manau, neblogai atrodo. Tokie lyriški. :)) Bet, sakyčiau, sveria, jaučiasi, kad ausyse kažkas yra. ;D Bet...turint omeny, kokių gabaritų auskarai parduodami ir puikiai perkami parduotuvėse, tai maniškiai visai nieko.
Kadangi daugelis šito mano blog'o sekėjų nešneka lietuviškai, o lietuviškai šnekantys nelabai reiškiasi, tai turbūt nieko tokio neatsitiks, jei šiek tiek parašinėsiu ir angliškai.
Tai tiek šį kartą! :D:D
As here are people who speaks english better than lithuanian, so I decided to introduce a little in english. ;D
So....my newest earrings! I do like the colours and the soft texture of pearls, though there were some problems with the title. ;DD A simple-to-made earrings, but looks really nice. ;)

Va taip atrodo ausyse. :)

Kaziuko mugė


Na ką....ir aš sudalyvavau Kaziuko mugėje. Buvo įdomu. Taipogi šalta ir šlapia. Jei nebūčiau peršalus savo vargšių kojų ir neturėjusi predisponuojančio bronchito, tai būčiau ir ilgiau pastovėjus.. Gal net būčiau daugiau ką nors pardavusi. ;D Bet, rezultatu esu patenkinta. Sulaukiau daugybės komplimentų, netgi nupirko vieną sagę. Tolimesnis šių darbų likimas jau aiškus. Neaprašinėsiu kiekvieno, nes užimtų per daug laiko. Galiu pasakyt tik tiek, kad čia buvo mano atostogų užsiėmimas, skirtas specialiai pardavimui. Kaip ir visada, kūrybos procesas be galo malonus. Ką čia ir bepridursi. ;)