Komplektas "Persijos princas"

Na ir karštis! Bet man visai patinka. Gerai, kad atostogos ir galima nieko neveikti. Nes neįsivaizduoju, kaip per tokį tvankumą būtų galima ką nors dirbti... Bet..kaip sakoma, šiluma kaulų nelaužo, taigi ir mėgaujuos kiek tai įmanoma.. ;D

Štai pabaigiau savo pirmąją siuvinėtą apyrankę. Dar auskarus pridėjau į kompaniją, kad būtų smagiau. ;D Mėgstu visas šias saulėtas spalvas. Labai puikūs bronzito akmenėliai centre. Be to, pagaliau sugebėjau įkomponuoti gintarą. Jau labai seniai norėjau ko nors su gintaru..

Pavadinimas tiesiog pats prašyte prašėsi išrenkamas būtent toks.. Aplinkui tvyrant tokiai kaitrai nejučiom prisiminiau neseniai matytą filmą "Persijos princas: Laiko smiltys".. Manau, koloritas puikiai atitinka, kaip ir pati nuotaika....ta dykuma, smėlis, kepinanti saulė, auksas, bronza ir ugnies liežuviai.... Smagus filmas buvo, gal reiktų dar kartą pažiūrėti?? ;D

My new and very first embroidered braclet! Yahoo! ;DD I also made a pair of earring to complete the picture. In the centre you can see an amazing bronzite stones. All the colours reminded me of a movie "Prince of Persia: the Sands of Time". It truly feels like an African desert....+30.C!!! ;D

Kulonas "Venice"


Na štai pagaliau ir vasara! Bent jau man, nes tik prieš savaitę baigėsi sesija. ;D O kadangi atsirado daugiau laisvo laiko, tai, manyčiau, ims rastis ir daugiau naujų darbų. Žadu grįžti prie karoliukų, nes jau šimtą metų nieko nesiuvinėjau ir nedariau. :// Bet sutažas....mano tikroji meilė.
Štai ir naujas kulonas. Man jis patinka, primena Venecijos kaukių karnavalą, net nežinau kodėl. ;DD

Kažkodėl jis man čia gavosi toks pakankamai ilgas, užsisvajojau turbūt per daug, darydama grandinėlę. ;DD Centre nuostabus dėmėtasis aguoninis jaspis. Taip pat juodojo agato lašas.

My new soutache pendant! I like it a lot. ;D And finally.....my summer vacation is on! Can't wait to do something from seed beads, though soutache will always be my number one.. ;D

Kolje "Bora bora"

Valio!! Mano pirmasis sutažo kolje! ;D Labai džiaugiuosi šitą daiktą padariusi. Visai greit išėjo man jį padaryti, ko nesitikėjau.. ;D
Centre puikus akmuo amazonitas.

O taip atrodo ant kaklo.

My new and the very first soutache necklase! I'm so ecxited! ;D A very beautiful amazonite stone in the centre.

Žiedas "Žalias"

Dar vienas žiedas į kolekciją. ;D Kažkaip vėl žalios spalvos. Hmm.. Na gal baigsis ta žalios tema. Pavadinimo net nežinau, nesugalvojau jokio. Gal ir nereikia.
Su šiuo žiedu buvo ir šiek tiek problemų, vis nepatiko man jis, kol dariau. Bet paskui kažkaip sugebėjau viską pasukt kitu kampu ir gavosi puikiai! ;D
Centre labai gražus aguoninis jaspis. Ir dar nepaprastai simpatiški čekiški rudai raudonai oranžiniai karoliukai. Vieni mano mėgstamiausių. ;)


Taipogi sugedo mano kompiuteris. Itin negerai, ypač kai dar liko 3 egzaminai, o puse paskaitų nuotraukų sukelta į kompiuterį. :(((

My new soutache ring. The title is "Green". Because it's green. I should stop using green. ;DD Definitely!

Žiedas "Žaibas"


Na va, dar vienas žiedukas išvydo dienos šviesą. Tiksliau nakties tamsybę ir žaibų pašvaistę... Dievinu griaustinį, žaibus ir audrą. O kaip tik tokia naktis užklupo Vilnių ketvirtadienio vakarą. Fantastika!!!
Grįžau namo apie 22.00 po puikaus filmo "Persijos princas: laiko smiltys", kuris žinoma buvo atpildas už nervus, ištampytus per patanatomijos egzaminą ir ruošimąsi jam. Mėgstu save palepinti jau kuo kuo, o filmais tai tikrai. ;D
Tai ką...grįžtu namo, baisiai puikiai žaibuoja, dunda griaustinis....tikra atgaiva sielai. Bet ir baisu šiek tiek, o jei kokį kabelį nutrenks. Tai ir nusprendžiau nei kompiuterio, nei televizoriaus nebejungt. Ką tada veikti? Tai aišku, kad pasutažinti! ;DD



Dabar aš jau tapau tikra žiedų gerbėja, nes daiktas super praktiškas: greitai pasigamina (šitam sugaišau vos 3 valandas), patogus nešioti, gerai atrodo. Šį kartą jau turėjau furnitūrą, tai vaizdas šiek tiek geresnis. ;D Šitą mažulį irgi įsimylėjau, jau trečia diena kaip negaliu nusiimti. ;DD



Tai štai kokia istorija. Gero savaitgalio visiems!



My new soutache ring "Lightning". I just adore this thing because it's so easy to make and takes only few hours. Great! I made this one during the biggest storm this summer (so far..), where lightning was all over the sky for the whole night. Just loved it... ;D

Žiedas "Driežiukas"


Valiooo!!!! Padariau pirmąjį savo sutažo žiedą! Nesitikėjau, kad taip greitai eisis ir taip gerai atrodys. Įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio šitą mažulį. ;DDD
Spalva labai primena man kokį nors žalią driežą, toks visas žalsvas, rusvas..
Žiauriai patiko man šitas žiedas, o tai reiškia tik viena - kad žiedų bus daugiau! O taip! ;D


Kadangi neturėjau spec. furnitūros, teko improvizuoti su karoliukais ir viela. Ir sakyčiau puikiai pavyko, išėjo toks visiems pirštams tinkantis universalus žiedas. ;D


Va taip atrodo ant piršto. Šiaip iš esmės čia matosi tikroji juostelių spalva. Kadangi fotografavau plieskiant saulei, o žiedas neguli, o stovi, tai niekaip neišėjo padaryt, kad nekristų šešėlis. Todėl pirmoj nuotraukoj spalvos tokios šiek tiek tamsesnės, nei yra iš tikrųjų.

Galima nešioti taip:


Arba taip. Arba kaip tik širdis geidžia, nes šitas žiedas yra nerealus! Jis tikras chameleonas! :DD


My first soutache ring! I'm so excited! Really like this green colour which reminds me of a tiny green-brownish lizard. ;DD This ring is also fantastic, as it can be placed on every finger in many positions and it always looks stunning! Oh..I will do a lot more rings, I can tell. ;D

Segė "Pavasario lietus"


Dar viena nedidukė segė. Šį kartą močiutei 75-tojo jubiliejaus proga. Kai ją dariau, už lango šitokia audra ūžavo, kokios tik pavarasį būna. ;D Aš jas šitaip mėgstu! Ir griaustinio buvo, ir ledukų. Fantastika. :)) Akmuo irgi pasitaikė toks pilkas, su "intarpais", kaip tie ledo gabaliukai ir visas audros dangus.
Močiutei patiko..


Another brooch, this time for my grandmother for her 75 birthday. A stormy evening that was, so here you are - the title "Spring rain". ;D