Nežinau, kas čia atsitiko, bet užsinorėjo kažko ryškaus. Gal net šiek tiek per ryškūs auskarai išėjo. ;DDPriminė man lyros formą, tai štai jums ir pavadinimas. ;DD

O štai dar vienas sutažo komplektas. Tiksliau pirmas sutažo komplektas...toks nemažas: ir koljė, ir auskarai, ir žiedas.. ;D
Va taip atrodo gyvai.. Visąlaik stebiuosi, kaip maloniai guli ant kaklo sutažo papuošalai..tokie minkšti ir lengvi.
Na ir galiausiai žiedas.
My new soutache necklase+earrings+ring. It's my first that big work, so I'm realy excited! ;DD
Na ir karštis! Bet man visai patinka. Gerai, kad atostogos ir galima nieko neveikti. Nes neįsivaizduoju, kaip per tokį tvankumą būtų galima ką nors dirbti... Bet..kaip sakoma, šiluma kaulų nelaužo, taigi ir mėgaujuos kiek tai įmanoma.. ;D
Štai pabaigiau savo pirmąją siuvinėtą apyrankę. Dar auskarus pridėjau į kompaniją, kad būtų smagiau. ;D Mėgstu visas šias saulėtas spalvas. Labai puikūs bronzito akmenėliai centre. Be to, pagaliau sugebėjau įkomponuoti gintarą. Jau labai seniai norėjau ko nors su gintaru..
Pavadinimas tiesiog pats prašyte prašėsi išrenkamas būtent toks.. Aplinkui tvyrant tokiai kaitrai nejučiom prisiminiau neseniai matytą filmą "Persijos princas: Laiko smiltys".. Manau, koloritas puikiai atitinka, kaip ir pati nuotaika....ta dykuma, smėlis, kepinanti saulė, auksas, bronza ir ugnies liežuviai.... Smagus filmas buvo, gal reiktų dar kartą pažiūrėti?? ;D
My new and very first embroidered braclet! Yahoo! ;DD I also made a pair of earring to complete the picture. In the centre you can see an amazing bronzite stones. All the colours reminded me of a movie "Prince of Persia: the Sands of Time". It truly feels like an African desert....+30.C!!! ;D