Komplektas "Lagūna"


Oj, kaip aš čia seniai jau berašiau. Bet nieko nedarysi, mokslo metai prasidėjo...darbų ims mažėti ir mažėti. :(
Čia pirmas toks rimtesnis darbas. Pagal užsakymą. Žiedas darytas pagal schemą "Gvazdikas", vėriniui naudojau amerikietiškojo žguto (spiralinį) vėrimą. O auskarai siuvinėti. Labai patiko šviesiai mėlyni karoliukai su folija viduje..kažką jie turi tokio.. ;D
Ir dar labai man patiko, kad klientė norėjo užsegimo priekyje. Labai originalu, drąsu ir nekasdieniška!



A mixed technique set "Lagoon". For the necklase I used a spiral rope technique. The earrings are seed bead embroidered. ;D

Auskarai "Lyra"

Nežinau, kas čia atsitiko, bet užsinorėjo kažko ryškaus. Gal net šiek tiek per ryškūs auskarai išėjo. ;DD
Priminė man lyros formą, tai štai jums ir pavadinimas. ;DD

Sagė "Naktis vandenyne"


Gavau dovanų nuostabų agatą. Piešinys tarsi suskurtas sutažo technikai...toks vingiuojantis, banguojantis. Tiesiog privalėjau ką nors padaryti. O išėjo sagė. Gėlavandeniai upės perlai irgi labai tiko į kompaniją.
Žodžiu, patinka man šis darbelis, mielas toks. ;DD
Va, akmuo iš arčiau.


My new soutache brooch. Couldn't resist doing something with this gorgeous agate.

Žiedas be pavadinimo



Dar vienas žiedukas. Mano mažųjų akmenukų atsargos sparčiai mažėja. Šį kartą vėl naudojau puikų dėmėtąjį aguoninį jaspį. Toks puikus piešinys, o jau spalvos... ;)))

Auskarai "Red"



Atostogos į pabaigą... O dar taip norėtųsi pabimbinėti, ežere pamirkti.. ;DD
Tiek daug norėjau visko padaryti per vasarą, o ne kažin kas teišėjo. Na, bet reikia sudėti viską, ką sugebėjau sukurpti. Jau taip seniai blog'e bebuvau..visai apdulkėjo. ;DD

Kažkokie keisti auskarai išėjo.. Tokie visai paprasti. Bet kristaliukai labai gerai atrodo, taip blizga tviska. Linksmi tokie. ;DD

Komplektas "Čiobreliai"

O štai dar vienas sutažo komplektas. Tiksliau pirmas sutažo komplektas...toks nemažas: ir koljė, ir auskarai, ir žiedas.. ;D
Labai gražus akmuo pasitaikė, nors niekaip pavadinimo neprisimenu. Reikės paieškoti internete. ;DD

Va taip atrodo gyvai.. Visąlaik stebiuosi, kaip maloniai guli ant kaklo sutažo papuošalai..tokie minkšti ir lengvi.

Na ir galiausiai žiedas.

My new soutache necklase+earrings+ring. It's my first that big work, so I'm realy excited! ;DD

Auskarai "Winsor"

Na štai, dar vieni auskariukai. Labai norėjau išbandyti šitą žalią spalvą. Ir pavadinimas atitinkamas. Šitas atspalvis vadinasi winsor green.
Nieko įmantraus, centre juodi akrolo kabošonai. Taip pat čekiško stiklo kristalai.