Apdovanojimas!


Nieko sau naujienos iš pat ryto! ;D Gaunu pranešimą, kad esu Stylish blogger Award laimėtoja. Nu nieko sau. ;D O pasirodo jį man perduoda auksarankė iš http://ranku-darbo-gyvenimas.blogspot.com . Ačiū!
Taigi būtinai tokiu atveju reikia įvykdyti du reikalavimus - parašyti 7 tiesas apie save ir perduoti šį apdovanojimą 15-ai kitų mano nuomone vertų blogintojų. ;D Nežinau, kaip pavyks su tais penkiolika, nes tikrai neseku tiekos blogų, bet kad tolyn perduosiu šį apdovanojimą, tai tikrai! ;D
Taigi....7 dalykai apie mane:
  1. Esu kino fanatikė. Žiūriu filmus visur: namie, kine, pas draugus ir kur tik įmanoma. Ir žiūriu ne po vieną kartą. Tai kitus stebinas, manęs - ne. Kaip galima atsisakyti malonumo patirti puikias emocijas dar kartą?! ;D Šiai savo manijai pastiprinti netgi renku filmų, kuriuose buvau, bilietus.
  2. Bijau kopėčių ir šampano butelių kamščių, tuo momentu, kuomet jie iššauna. Jei dar kopėčiom užlipt sugebu (prieš tai visus namiškius sukvietus, kad tas kopėčias laikytų), tai kai jau šampano butelys ant šovimo ribos, bėgu slėptis į kitą kambarį ar už draugų nugarų. ;DDDD Nors niekada nesu nei nuo kopėčių nukritus, nei iš šampano butelio kamščio į galvą gavus..
  3. Studijuoju mediciną. Žiauriai įdomus, bet kartu ir tikrai nelengvas mokslas. Kartais pagalvoju, gal reikėjo imtis ko nors paprastesnio. Bet tada prisimenu, ką mes veikiam per paskaitas ir pratybas, ir vėl iš naujo apsidžiaugiu, kad darau tai, kas man labai patinka. ;D
  4. Auginu dvi žuvis - gaidelį Merliną ir koridorą Aspiriną. Jie mielučiai. Pastoviai mušasi. ;D
  5. Nemėgstu kavos, kakavos ir šokoladinių dalykų: šokoladinių ledų, tortų, vaflių, visko, kas turi kokį nors šokoladinį įdarą, nors mėgstu patį šokolądą ir šokoladinius saldainius.
  6. Labai mėgstu gaminti, nors dėl laiko stygiaus tai nutinka ne taip ir dažnai (tegyvuoja viešasis maitinimas!).
  7. Mėgstamiausias metų laikas - pavasaris. Nors visi kiti irgi nepaprasti ir savaip žavingi. ;D
Na štai ir prirašiau čia romanų. Na, nieko nedarysi, pašnekėti irgi mėgstu. Tuomet dar kartelį dėkui už įvertinimą, ir perduodu estafetę kitoms blogintojoms. ;D

http://snivli.blogspot.com/
http://www.dana-made-it.com/
http://olgasperlen.blogspot.com/
http://www.paulinesbeads.com/

Su Naujais!!! ;D

Štai ir atėjo Naujieji zuikio-katino metai! Ta proga reikia būt stropiai ir pareigingai ir įkelt pagaliau darbų į savo blog'ą. ;DD Jau šimtas metų, kaip jokio naujo darbo neįkėliau, o jų tikrai yra - ir ne vienas! ;D
Tai štai, pora darbelių. Užsakymas. Komplektas "Turkio svajonė". Auskarai "Tribute to Dori". :)


Happy New Year everyone! Such a long time since I put here any works. :( Shame on me. ;D So that's why I want to start new year by being dutiful. Here you can see another order. An bead embroidery set "Turquoise Dream" and a pair of soutache earrings "Tribute to Dori". ;)

Komplektas "Freya"

Na ir savaitgalio rankdarbiams užbaigti pristatau komplektuką "Freya". Labai mielas ir romantiškas komplektas gavosi, puikiai atliepia savo pavadinimą.

Žiauriai gražių agatų pavyko įsigyti, tai vat vieną jau ir įkomponavau. Natūralus agatas, violetinės ir gelsvos spalvos. Deja, nepavyko jo apverti, todėl ir nesimato tos gelsvos spalvos (labai gerai matosi prieš šviesą), ką padarysi. :)
Čia nuotrauka gal kiek ir ryškoka gavosi, bet tik taip pavyko išryškinti visas akmens rieveles, gyvai atrodo super! ;D

Kadangi ilgai nepavyko sugalvoti pavadinimo, griebiausi paskutinio šiaudo - google. ;DD Ten radau šį paveikliuką, kuri tiesiog prilipo prie darbo.
Freya - skandinavų meilės ir vaisingumo deivė, gražiausia ir maloningiausia iš visų dievybių. Ji yra pasėlių ir gimdymo globėja, jausmingumo simbolis ir visi kreipdavosi į ją, iškilus su meile susijusiems klausimams. Freya myli muziką, pavasarį, gėles bei elfus (fėjas)..
Puikios savaitės visiems! ;D


A new bead embroidery set "Freya". A gorgeous agate in the centre, surrounded by river pearls and czech beads. ;)

Gimtadienių dovanos

Na ką, vėl prasidėjo gimtadieniai, o su jais kartu ir dovanų darymas. ;D Komplektas "Smuiko raktas" mano mylimiausiai gražiausiai puikiausiai draugei. Norėjo ko nors oranžinio, tai štai - prašom! ;D Centre - šaunus agatas, o ir apskirtai - oranžinė, ruda - mano mėgstamos labai spalvos, tai labai mėgstu šį komplektuką. ;)

O čia kitas užsakymas gimtadienio dovanai. Komplektas "Zefyras". Patinka man jis, nes sagė išėjo tokia mažutė ir miela, auskarai irgi. Čia turbūt dėl tų blizgančių sidabro karoliukų. Kažkada nusipirkau pabandymui, įtariu teks papildyt atsargas. ;D Centre - puikus purpurinis agatas.

A pair of soutache sets as a birthday presents. The first orange-brown one - from me to my beloved friend. The white-grey-pink set - an order to one more birthday present for a nice girl. In both I used agates and other great and quality material which makes the working a great pleasure! ;D

Visko po truputį...

Na ir kaip čia aš taip savo mylimąjį blogą apleidau?! :( Vis atsiranda kažkokių reikalų, o blogui gi ir nusiteikti reikia, ir minčių prikaupti (tikiuosi, kad kas nors ne tik darbų foto pažiūri, bet ir mano šitas rašliavas paskaito). ;D
Keletas paskutinių mano darbų. Sagė "Slyvų pyragas". Labai man spalvos priminė slyvas. Centre - puikus jaspis. Darbas taip sakant - rezultatas kelionės autobusu namo (~3,5 val.).


Sagė "Madam". Kažkaip vienu momentu buvau atsikandusi sutažo, reikėjo stalo aplinką pakeist. ;DD Ir dar norėjosi išbandyti kamėjas ir puikų spiralinį užbaigimo elementą. Manau, išėjo visai neblogai. ;)

O čia jau šviežūs auskariukai, vakarykščiai - "Agata". ;D Kažkaip sėdėjau prie TV ir sumaniau, kad galėčiau ir naudingiau laiką praleisti. Be to, nusipirkau puikius agato lašelius, kurie čia tiesiog tobulai įsikomponavo. ;) Auskarai paprasti, lengvučiai, tačiau kartu stilingi ir ką čia pridurti.......juoda - visada klasika. ;)

Komplektas "Black Beauty"

Taip atsisėdi žiūrėti "Kviečiu šokti" ir suvoki, kad nelabai apsimoka sėdėt 4 val. tuščiom rankom.. O ką gero, malonaus ir naudingo tokiu atveju galima nuveikti? Ogi pasutažinti!!! ;DD
Tą ir padariau. Gavosi toks nedidelis sutažo ir karolių sintezės komplektas-transformeris "Juodasis gražuolis".

Šis papuošalas žiauriai gražiai blizga. Ir jį galima nešioti daugybe variantų, kaip pvz.: kaip karolius, kurie pagauti į sagės užsegimą, vien tik karolius, vien tik sagę, sagę ir karolius, nesujungtus tarpusavyje (nors šis variantas man gražiausiai atrodo ;D ), karolius kaip apyrankę.. Na ir dar visaip kaip. Centre - puikus dėmėtojo aguoninio jaspio akmenukas.

A new soutache - beads set. Wearable in many different ways! ;D

Auskarai "Miško laumės pasaka"

Ir atsiveria miško palaukė nakčia, kur šviečia skaidriam tvenkiny mėnulio didi pilnatis... Ir vaikšto po mišką laumė, grožisi dangumi ir tamsia žaluma, o minkštos samanos šiugžda po jos kojomis ir sidabriniai plaukai plevena vėjyje... Tokį vaizdą mačiau, kurdama šiuos auskarus.. ;D

Labai džiugu, kad pagaliau japoniškas biseris TOHO atkeliavo į Vilnių!!! ;D Tiesiog negalėjau susilaikyt neįsigijusi poros spalvų. Gaila, kad jis toks brangus, būtų smagu turėti daugiau atspalvių. Na ką, teks taupyti. Juk yra dėl ko, kokybė tikrai neabejotina.
Šventiniai auskarai. Įdomu, kad akrilo kabošonai, kuriuos naudojau, atrodo kaip daužtas stiklas. ;DD Taip pat dar naudoti katės akies kabošonai, čekiškas stiklas ir karoliukai.
O vat taip atrodo gyvai:
A new bead embroidery earrings to celebrate the arrival of japanese seed beads TOHO to my town! ;D