Auskarai "Cream Pearls"

Valio!!!! Pagaliau galiu įkelti naują darbą savo laiku!! Ir nieko nebereikės pasivyti ir atidėlioti! ;D
Na ką, naujas darbas. Mokslai spaudžia, tai visai nėra laiko užsiėminėt rankdarbiais. Seniai jau kažką bedariau... Hm..
Tai va, auskarai auskariukai. Sunkiai ėjosi su pavadinimu. Bet kažkas visada vis tiek išeina.
Auskarai gavosi tokie neįprasti, bet, manau, neblogai atrodo. Tokie lyriški. :)) Bet, sakyčiau, sveria, jaučiasi, kad ausyse kažkas yra. ;D Bet...turint omeny, kokių gabaritų auskarai parduodami ir puikiai perkami parduotuvėse, tai maniškiai visai nieko.
Kadangi daugelis šito mano blog'o sekėjų nešneka lietuviškai, o lietuviškai šnekantys nelabai reiškiasi, tai turbūt nieko tokio neatsitiks, jei šiek tiek parašinėsiu ir angliškai.
Tai tiek šį kartą! :D:D
As here are people who speaks english better than lithuanian, so I decided to introduce a little in english. ;D
So....my newest earrings! I do like the colours and the soft texture of pearls, though there were some problems with the title. ;DD A simple-to-made earrings, but looks really nice. ;)

Va taip atrodo ausyse. :)

Kaziuko mugė


Na ką....ir aš sudalyvavau Kaziuko mugėje. Buvo įdomu. Taipogi šalta ir šlapia. Jei nebūčiau peršalus savo vargšių kojų ir neturėjusi predisponuojančio bronchito, tai būčiau ir ilgiau pastovėjus.. Gal net būčiau daugiau ką nors pardavusi. ;D Bet, rezultatu esu patenkinta. Sulaukiau daugybės komplimentų, netgi nupirko vieną sagę. Tolimesnis šių darbų likimas jau aiškus. Neaprašinėsiu kiekvieno, nes užimtų per daug laiko. Galiu pasakyt tik tiek, kad čia buvo mano atostogų užsiėmimas, skirtas specialiai pardavimui. Kaip ir visada, kūrybos procesas be galo malonus. Ką čia ir bepridursi. ;)

Auskarai "Feniksas".


Vėlgi tarybinės sutažo juostelės.. Kadangi važiuodama namo nuobodžiavau ir turėjau prie savęs savo karoliukinimo amuniciją, nusprendžiau eilinį kartą ką nors sumeistrauti. Iš pradžių maniau, kad gausis koks nors žmogeliukas, bet paskui pamačiau paukščio galvą.. Ir..susipainiojo siūlas. ;D Kadangi autobuse užsiėminėti rankdarbiais yra šiek tiek ekstremalu, tai nusprendžiau geriau pasidairyti pro langą. Darbas buvo užbaigtas gerokai vėliau. Buvau maloniai nustebinta, kad įmanoma padaryti tokius dalykus, todėl pabandžiau padaryt ką nors panašaus. Deja, nepavyko. :( Na ką, gal ateity pasiseks. O kol kas dar pora nuotraukų. :)


Valentino dienos proga.. ;)

Kalėdų vajus

Hm... kažkaip apie Kalėdas rašyti vasarį yra keistoka.. Bet jau praktiškai pasivijau savo dabartinius darbus.
Čia vėlgi...atostogos - laisvo laiko metas, kuomet galima drąsiai, be sąžinės graužaties dėl neperskaitytų knygos skyrių, leistis į kūrybines avantiūras.
Pristatau:

Auskarai "Eglei". Kalėdinė dovana mano puikiajai nuostabiajai draugei Eglei.


Kadangi iš Eglės gavau dovanų daug visko labai gražaus, tai štai galiu pristatyti kitas dvejas poras auskarų, kuriuose panaudoti tikri sodalito ir fluorito kabošonai. Nerealiai faini ir tokie mažučiai, kad kaip tik auskaram.. Štai pora "Royal Blue": sodalitas, karoliukai, oda (kitoj pusėj). Šie yra mano, niekam net neketinu dovanoti ar parduoti!! ;D


O čia porelė "Royal Lilac": fluoritas, karoliukai, oda. Na, kabliukai ausims, manau, yra savaime suprantama. ;) Šie auskarai puikuojasi mamos ausyse, nes itin derėjo prie jos garderobo, tai teko padovanoti vėlgi tų pačių Kalėdų proga.. ;D

Kulonas "Perluotė"


Kažkada labai seniai prisižvejojau upėj moliuskų. ;DD Tai užėjo mintis ką nors iš tų geldelių padaryti. Štai pirmasis pabandymas. Čia taip pat išbandžiau dar vieną schemą iš žurnalo "Karoliukai".


Dar šiek tiek sutažo tema..

Pirmą kartą čia prieš kurį laiką pabadžiau padaryti auskarus iš sutažo juostelių. Po ranka pasipainiojo iš močiutės stalčiau pasisavintos ponytės siaurytės juostelės. Deja, spalvos tik rožinė, raudona, balta ir šviesiai mėlyna. :( Ne kažin ką iš tokių spalvų galima sukurti. Todėl ir pavadinimas šių auskarų - "Barbė". ;D Bet ausyje atrodo neblogai. O jau auskarų lengvumas! Net pati nesitikėjau..

Na o čia nedidelis komplektukas mamai Kalėdų proga. Pati mama sagę susikomponavo, tokios norėjo.. Tai jei yra noras, tai turi būti ir atitinkamas rezultatas. :)

Sagė "Lapas"

Ir vis dėlto aš mėgstu siuvinėti. Ypač karoliukais. Kai dariau šitą lapą, tai buvau ką tik nusipirkus naujų čekiškų karoliukų, knietėjo išbandyt. Dar mėgstu patį kūrybos procesą. Kadangi esu per didelė tinginė, kad pieščiau eskizus ten ir panašiai prieš darydama darbą, tai kiekvienąkart nežinai, ko gali tikėtis. Čia pavyzdžiui neturėjo būti lapas. Turėjo būti kažkokia abstrakti forma. Bet išėjo lapas....na toks stilizuotas, sakyčiau. Esmė tame, kad nesvarbu, ar pagal planą viskas vyksta, ar ne. Svarbiausia, kad rezultatu būtum patenkintas, o aš iki šiol dažniausiai rezultatu būnu patenkinta. Tikiuosi taip bus ir toliau..
Dar keletas nuotraukėlių. Beje, niekas taip neišlaisvina fantazijos kaip sutažas. Turėjau progos daug kartų tuo įsitikinti. Nors....jei turėčiau eskizą, planą kažkokį, gal tada greičiau man eitųsi šitie darbai..? Bet ne..geriau taip, kaip yra, nes tada kiekvienas darbas išeina kitoks. Tikiuos tai yra gerai. :)