O dabar rimčiau.

Čia aš ne apie auskarus, o apie nuotraukų kokybę. Turėjo praeiti ne mažas laiko tarpas, kol pagaliau pamačiau, kaip tinkamai nufotografuoti darbus. Atrodytų kas čia tokio, bet visgi šiokio tokio darbo esama.
Pirmiausia tai reikia fotografuoti diena. Geriau saulėtą dieną. ;) Bet jei apsiniaukę, o Jūs (arba aš) sukūrėt naują darbą ir niežti nagai jį kur nors publikuoti, tai čia visai ne bėda. Aš pati niekada neatsisakau apšvietimą šiek tiek aptvarkyri su programa picasa. Puiki programa.
Kiek blogiau, jei noras fotografuoti užeina naktį. Tuomet bėda, nes net ir pati geriausia lempa meta per mažai šviesos, kad darbas natūraliai atrodytų. Tuomet jau teks su picasa padirbėti ilgiau ir būtinai fotografuoti darbą ant kuo šviesesnio įmanomo pagrindo.
Nebaigus aš jokios fotografijos ar panašiai... Šneku grynai iš savo patirties, kuri kol kas yra ne daugiau 40 sukurtų darbų. Bet patikėkit, nuotraukos skiriasi..
Įdomiausias darbas fotografuojant...parinkti tinkamą foną ir dekoracijas. Kuo toliau, tuo mažiau aš tų dekoracijų naudoju. :D Jau turbūt spėjot pastebėti. Dabar manau, kad geriausiai bet kokios (išskyrus baltos) spalvos darbą išryškina baltas fonas. Dėl įdomumo galima dar ka nors šalia pastatyti...figūrėles, kriaukles, karoliukų priberti, šalikėlį ar skarą kokia numesti. Čia jau kiekvieno skonio ir fantazijos reikalas..

Na, užteks pliurpti, geriau darbų parodyti!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą